Доставка та оплата

Придбання товару:

 

Всі товари в нашому магазині продаються з урахуванням самовивозу або доставкою через компанію «НОВА ПОШТА» . Як придбати товар: Можна зробити замовлення по телефону або заповнивши Форму замовлення в інтернет-магазині. Також можна самовивозом із складів, адрес яких можна глянути в розділі «контакти».

 

Способи доставки:

НОВА ПОШТА (дивіться умови безкоштовної доставки)

УВАГА: Доставка по Україні на найближче до Вас відділення Нової пошти діє при передоплаті за доставку.

 

Самовивіз товару із складу та/або магазину

Будемо раді Вашого приїзду до нас. У м Київ ми знаходимося за адресою: вул. Кадетський гай, 7. 

У перерахованих містах Ви можете приїхати до представництва і забрати товар самі:

 

м Київ, вул. Кадетський гай, 7;

м Нововолинськ, вул. Галана, 36;

м Львів, вул.. Тернопільська, 21Б.

Просимо заздалегідь попереджати нас про свій візит за телефоном:  +380 (63) 77-11-011; +380 (96) 77-11-011 - Олег, Вам необхідно повідомити ваш контактний телефон, ім'я та орієнтовний час Вашого візиту.

 

 

Видача товарів на філіях: Графік ненормований..

 

Вартість доставки на філію: Безкоштовно.

 

Доставка по Києву

 

Ми доставимо Вам замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час, продемонструємо працездатність товару, а також оформимо всі необхідні документи - товарний чек, гарантійний талон. Доставка здійснюється до парадного.

 

 

Доставка по Україні

 

Доставка товару по Україні здійснюється однією зі служб доставки зазначених нижче:

 

 

 

список відділень: https://novaposhta.ua/office

 

Доставка за вказаною Вами адресою, здійснюється  після передоплати замовлення. Спосіб оплати Ви можете вибирати при узгодженні замовлення з менеджером по телефону.

 

Вартість доставки залежить від типу і вартості товару. Пересилання товару по Україні оплачується згідно тарифів служби доставки.

 

Ви самі заберете товар в офісі - представництві перевізника у Вашому місті або замовите доставку "до дверей" (вартість може змінюватися).

 

Ми приймаємо такі види оплат: готівкову при отриманні товару, кредитними картами, а так само Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні банку, або ощадній касі.

 

При отриманні замовлення у відділенні кур'єрської служби до повної оплати ви можете відкрити коробку (роздрукувати заводську плівку) і візуально оглянути пристрій, включити його до першого запуску.

Спосіб оплати:

Поповнення банківської карти Приватбанку (комісія лише 0,5%)

Можлива повна або часткова оплата на карту Приватбанку з комісією всього лише 0,5% до суми платежу. У разі повної оплати при отриманні товару на Новій пошті Ви оплачуєте тільки вартість доставки (тобто без витрат на накладений платіж).

Накладений платіж (комісія 20 грн. + 2% від суми повернення грошей)

Накладений платіж з передоплатою вартості доставки товару (обов'язково для нових клієнтів)

Клієнт оплачує наперед вартість доставки в дві сторони (для покриття витрат на доставку в разі якщо клієнт не забере товар). Сума при оплаті відповідно буде зменшена на оплачену суму - тобто без переплат!

Накладений платіж з подальшим скасуванням і оплатою через Приватбанк з комісією 0,5% (економія 1,5%)

Після поставки товару клієнт оглядає його на Новій пошті, але не забирає його, а оплачує через Приватбанк з комісією всього лише 0,5%. Після оплати ми знімаємо накладений платіж, а клієнт забирає товар оплачуючи тільки доставку (економія 1,5%)